A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Każde zdjęcie na autora
Tadeusz, wspaniały wywiad. Pozdrawiam
Lepszy neon Lidla niż PSS-u z musztardą i octem w roli głównej. Ludziom się w d. .. poprzewracało i wybrzydzają na wszystko.
Taki był Chmielewski na zewnątrz, dla obcych. Dla najbliższej rodziny był, jak kapo, czy gestapowiec. Znałam go osobiście.
@Fan_Gargamela - Encyklopedia fałszu, obłudy i zakłamania.
czy aby nie za ostry komentarz?
To konkretnie dla kogo? Jeśli wiesz napisz?
Jak oczerniać, to na całego. żałosne.
ale komuchu o co chodzi? kartki na cukier, buty i salceson wolisz plus dwa programy prowadzone przez chłoptasi w mundurach ? a może festiwal ruskich pieśni chcialbyś reaktywować, pluć na żołnierzy niepodległosciowych i robic z nich bandytów, a pijaka Swierczewskiego mieć za patrona i na banknotach ? czlowieku ty wstydu za grosz nie masz, o przyzwoitości nie wspomnę,
@Lato 56' - Internet wszystko przyjmie, a że jest wolność słowa to i takie durne konstatacje też. Teza na końcu wywodu tak durna, jak bez sensu. Ręce i nogi opadają.