Wybrany wątek opinii

Tadeusz Chmielewski to niezwykły człowiek, godzien największego szacunku. 40 lat temu było więcej takich jak On, ale wielu później pobłądziło, albo dało sobie spokój. Na strajkach, a później w Solidarności były miliony. Na początku zjednoczonych buntem przeciw władzy i systemowi, a później coraz bardziej różniących się, a nawet skłóconych. Dziękuję za tamte chwile, atmosferę Sierpnia, tworzenie NSZZ i za to, że mieliście odwagę i siłę na działalność w podziemiu w stanie wojennym. I także za odwagę wzięcia odpowiedzialności po 1989 roku. Niewielu było na to stać. Łatwiej być z boku i krytykować.
(2020.08.18)
bardzo mądrze napisane, tak było, pamiętam z tamtego czasu Zamech, pozdrawiam wszystkich z B-14 przy Stoczniowej
(2020.08.18)
Taki był Chmielewski na zewnątrz, dla obcych. Dla najbliższej rodziny był, jak kapo, czy gestapowiec. Znałam go osobiście.
(2020.08.18)
czy aby nie za ostry komentarz?
(2020.08.18)
To konkretnie dla kogo? Jeśli wiesz napisz?
Afrykańskie_wycieczki (2020.08.18)
Jak oczerniać, to na całego. żałosne.
(2020.08.18)
poszczekaj, poszczekaj sobie, . .bezzębny ubeku, popluj jeszcze póki możesz,
Hotell (2020.08.18)
Powrót do komentarzy