Wybrany wątek opinii
Tadeusz Chmielewski to niezwykły człowiek, godzien największego szacunku. 40 lat temu było więcej takich jak On, ale wielu później pobłądziło, albo dało sobie spokój. Na strajkach, a później w Solidarności były miliony. Na początku zjednoczonych buntem przeciw władzy i systemowi, a później coraz bardziej różniących się, a nawet skłóconych. Dziękuję za tamte chwile, atmosferę Sierpnia, tworzenie NSZZ i za to, że mieliście odwagę i siłę na działalność w podziemiu w stanie wojennym. I także za odwagę wzięcia odpowiedzialności po 1989 roku. Niewielu było na to stać. Łatwiej być z boku i krytykować.
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
bardzo mądrze napisane, tak było, pamiętam z tamtego czasu Zamech, pozdrawiam wszystkich z B-14 przy Stoczniowej
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Taki był Chmielewski na zewnątrz, dla obcych. Dla najbliższej rodziny był, jak kapo, czy gestapowiec. Znałam go osobiście.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
czy aby nie za ostry komentarz?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
To konkretnie dla kogo? Jeśli wiesz napisz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jak oczerniać, to na całego. żałosne.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
poszczekaj, poszczekaj sobie, . .bezzębny ubeku, popluj jeszcze póki możesz,
Do moderacji
Odpowiedz
0
2