UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obecnie młodzież myśli że tak jak jest teraz jest cały czas i że manifestować to jest to samo co zabawa i draka. Niestety to co oglądaliśmy na białorusi to było to samo co mieliśmy i siebie. Tylko początki były jeszcze gorsze. Ktoś kto tylko głośniej coś powiedział negatywnego o władzy mógł (a bardzo często i zaliczał kulkę )Tak było na początku wprowadzania władzy ludowej. Później było ciut lżej. Za to więzienia i tzw ścieżki zdrowia, dla tych "manifestujących"to już było częściej spotykane. Wtedy nikt nawet nie pomyślał by można było wykrzykiwać na MILICJĘ wulgarne słowa. Pamiętam jak kiedyś staliśmy w 4 osobowej grupie i pijany MILICJANT spałował mojego kolegę. Po prostu dopadł go bo był najbliżej. Oczywiście nie mogliśmy się nikomu poskarżyć bo byśmy dostali wszyscy tymi pałami. Teraz młodzież bardziej się wygłupia niż manifestuje. Bardziej jest to chuliganeria niż obywatelska przemyślana postawa. Teraz ci z lewicy popierają te rozróby. Kiedyś to właśnie komuniści odpowiadali za to by takich właśnie ludzi inaczej myślących nauczać poprawnego myślenia poprzez pałowanie i wsadzanie do więzień. Ale wciskają tym młodym że oni byli cały czas tacy sami, tacy grzeczni w dodatku podobni do tych obecnie młodych manifestujących ludzi. Kiedyś nastąpi mocne rozczarowanie że wierzyli w ich prawdomówność.