UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale komuchu o co chodzi? kartki na cukier, buty i salceson wolisz plus dwa programy prowadzone przez chłoptasi w mundurach ? a może festiwal ruskich pieśni chcialbyś reaktywować, pluć na żołnierzy niepodległosciowych i robic z nich bandytów, a pijaka Swierczewskiego mieć za patrona i na banknotach ? czlowieku ty wstydu za grosz nie masz, o przyzwoitości nie wspomnę,
wkur...