A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Poziom komentarzy godny tego miasta. .. .
pojechałem dzis wałem nogatu. żar z nieba i do końca wału nie dojechałem bowiem grzech było nie zejść do wody i z łabędziami nie pływać. Swoją drogą zero wyobraźni miał ten kto zatwierdził budowe drogi wzdłuż nogatu żeby nie zrobić choć 5-7 zatoczek widokowych dla turystów rowerzystów.
Trolle i zwolennicy warczącego złomu znowu w akcji patrząc po łapkach w dół !!! Nic wam to nie da, wierzcie mi !
Mieszkańcy tego miasta to intelektualny motłoch czego dowodem jest wrobel w roli prezydenta i glosowanie na trzaskowskiego.