14
16.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Poziom komentarzy godny tego miasta. .. .
Stefixxx (2020.08.16)

info

2  
  0
pojechałem dzis wałem nogatu. żar z nieba i do końca wału nie dojechałem bowiem grzech było nie zejść do wody i z łabędziami nie pływać. Swoją drogą zero wyobraźni miał ten kto zatwierdził budowe drogi wzdłuż nogatu żeby nie zrobić choć 5-7 zatoczek widokowych dla turystów rowerzystów.
(2020.08.16)

info

4  
  0
Trolle i zwolennicy warczącego złomu znowu w akcji patrząc po łapkach w dół !!! Nic wam to nie da, wierzcie mi !
do trolli (2020.08.17)

info

0  
  1
Mieszkańcy tego miasta to intelektualny motłoch czego dowodem jest wrobel w roli prezydenta i glosowanie na trzaskowskiego.
mama karoliny (2020.08.17)

info

2  
  0