UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za zdiencie ze nie morzna powiekszyc napewno na innei kamerze widac twarze tyh gosci tylko tszeba pszeirzec monitoring i wtedy zdiencie wstawic
Co to za zdiencie ze nie morzna powiekszyc napewno na innei kamerze widac twarze tyh gosci tylko tszeba pszeirzec monitoring i wtedy zdiencie wstawic