UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za zdiencie ze nie morzna powiekszyc napewno na innei kamerze widac twarze tyh gosci tylko tszeba pszeirzec monitoring i wtedy zdiencie wstawic


Anuluj