A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jest tabliczka wyjście/wejście więc krzesełka dla wybrańców z establishmentu VIP-y hahaha a reszta na trawę spadać
Po co zwolnić przecież to dobry rząd
Maseczki na brodzie, albo wcale, parodia masek, taki powinien być tytuł tego spotkania!!!!
Słyszałeś o epidemi tłuku.
Nie rozumiem, jak można w dobie siejącej śmierć pandemii zachowywać się i twierdzić, jakby wszystko było w porządku. Jeszcze jakiś idiota domaga się w mieście imprez masowych. Ludzie nawet w kościołach nie słuchają apeli księży o stosowanie zakrywania ust i nosa, a tu ktoś wygłasza pretensje, że mało jest imprez. Gwarantuję ci, źe już niedługo będziesz je miał, a ich miejscem staną się cmentarze na Dębicy i Agrykoli. Nie noście maseczek i udawajcie bohaterów, a szybko polegniecie. Jakim trzeba być bezwzględnym typem, aby swoją postawą z pełną premedytacją dążyć do uśmiercania innych. Czy ktoś w Polsce jest w stanie uniemożliwić istnienie powszechności tego zbrodniczego procederu.