15
26.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jest tabliczka wyjście/wejście więc krzesełka dla wybrańców z establishmentu VIP-y hahaha a reszta na trawę spadać
(2020.07.27)

info

0  
  3
Po co zwolnić przecież to dobry rząd
(2020.07.27)
Maseczki na brodzie, albo wcale, parodia masek, taki powinien być tytuł tego spotkania!!!!
Brunon (2020.07.27)

info

1  
  2
Słyszałeś o epidemi tłuku.
(2020.07.27)
Nie rozumiem, jak można w dobie siejącej śmierć pandemii zachowywać się i twierdzić, jakby wszystko było w porządku. Jeszcze jakiś idiota domaga się w mieście imprez masowych. Ludzie nawet w kościołach nie słuchają apeli księży o stosowanie zakrywania ust i nosa, a tu ktoś wygłasza pretensje, że mało jest imprez. Gwarantuję ci, źe już niedługo będziesz je miał, a ich miejscem staną się cmentarze na Dębicy i Agrykoli. Nie noście maseczek i udawajcie bohaterów, a szybko polegniecie. Jakim trzeba być bezwzględnym typem, aby swoją postawą z pełną premedytacją dążyć do uśmiercania innych. Czy ktoś w Polsce jest w stanie uniemożliwić istnienie powszechności tego zbrodniczego procederu.
PMWoMM. (2020.07.27)

info

1  
  1