UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem, jak można w dobie siejącej śmierć pandemii zachowywać się i twierdzić, jakby wszystko było w porządku. Jeszcze jakiś idiota domaga się w mieście imprez masowych. Ludzie nawet w kościołach nie słuchają apeli księży o stosowanie zakrywania ust i nosa, a tu ktoś wygłasza pretensje, że mało jest imprez. Gwarantuję ci, źe już niedługo będziesz je miał, a ich miejscem staną się cmentarze na Dębicy i Agrykoli. Nie noście maseczek i udawajcie bohaterów, a szybko polegniecie. Jakim trzeba być bezwzględnym typem, aby swoją postawą z pełną premedytacją dążyć do uśmiercania innych. Czy ktoś w Polsce jest w stanie uniemożliwić istnienie powszechności tego zbrodniczego procederu.

PMWoMM.

Anuluj