Wybrany wątek opinii

W miastach w Polsce o podobnej liczbie mieszkancow co Elbląg są imprezy TVP w amfiteatrach. A w Elblągu rząd, i PSL więc mamy amfiteatr zarosniety. Rosna juz drzewa na grzyby niedługo U M ratusz pójdzie. Chca by powstał amfiteatr kameralny. SPADAJCIE TO DELIKATNIE. Radni i PREZYDENT do zwolnienia.
(2020.07.26)
PIS wracaj do władzy. Wszędzie !!!! Będą transmisje w TVP z Elblaga, przez całą dobę!!!
977 (2020.07.26)
@977 - Dziękuję za wsparcie komisji katastrofy smoleńskiej jesteście kochani jeszcze raz dziękuję
(2020.07.26)
To jak chcesz ich zwolnic to przyjdz na wybory
(2020.07.27)
Po co zwolnić przecież to dobry rząd
(2020.07.27)
Powrót do komentarzy