Wybrany wątek opinii
W miastach w Polsce o podobnej liczbie mieszkancow co Elbląg są imprezy TVP w amfiteatrach. A w Elblągu rząd, i PSL więc mamy amfiteatr zarosniety. Rosna juz drzewa na grzyby niedługo U M ratusz pójdzie. Chca by powstał amfiteatr kameralny. SPADAJCIE TO DELIKATNIE. Radni i PREZYDENT do zwolnienia.
Do moderacji
Odpowiedz
11
12
PIS wracaj do władzy. Wszędzie !!!! Będą transmisje w TVP z Elblaga, przez całą dobę!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
12
@977 - Dziękuję za wsparcie komisji katastrofy smoleńskiej jesteście kochani jeszcze raz dziękuję
Do moderacji
Odpowiedz
0
7
To jak chcesz ich zwolnic to przyjdz na wybory
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Po co zwolnić przecież to dobry rząd
Do moderacji
Odpowiedz
0
0