UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jazdanazderzaku - Nie długo to już będą zabierać prawko za samo wsiadanie do samochodu. Jak widzę nie których gdy wsiadają do auta to się zastanawiam, czy ten kierowca powinien mieć prawo jazdy. Owszem jazda na zderzaku jest naganna, z tym, że w innych krajach mają systemy i możliwości kontrolowania tej odległości i karania za to. A u nas??? Prędkość jest przyczyną wypadku i koniec pracy policjantów, prokuratorów - bo tak łatwiej, taniej i szybciej wyciągnąć od nas kasę twierdzą że to w ramach bezpieczeństwa, gdzie sami policjanci potrafią bez uprzywilejowania gnać w mieście 70 - 90 km/h.
Tomasz85