UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gronowo jest fajna, dobrze skomunikowana miejscowością. Mają kolej 2 torową z gęstą siatką połączeń regionalnych, a w 6-7 minut dojedziesz do Elbląga. Nie rozumiem co Ci się w Gronowie nie podoba(?)Są miejscowości, które znam i za nic w świecie bym tam nie zamieszkał. .. np Markusy. Nie ma tam nic.
J.j.r