45
04.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
piękna tęcza po każdym deszczu będzie się teraz tylko kojarzyć z jednym SZKODA
(2020.07.06)

info

3  
  0
dzieci do szkoły już niedługo kolorowych kredek nie będą mogły nosić bo będzie to oznaka lewactwa będą pudełka po dwie czarno-białe albo czerwono-białe albo czerwono-czerwońsze itd. ABSURDÓW ciąg dalszy
(2020.07.06)

info

3  
  0
Bardzo dobry pomysł wspaniała impreza a w komentarzach tyle heytu
imarek (2020.07.06)

info

0  
  0
Świetna inicjatywa, miło patrzeć, że ludziom wciąż chce się działać mimo dużego oporu ze strony samych elblążan. Tak trzymać.
(2020.07.06)

info

1  
  0
z tego co widać na zdjęciach to sami pracownicy tego przybytku w raz z rodzinami a reszta to ci którzy odbywają tam szkolenie też z rodzinami.
nowak (2020.07.06)

info

0  
  0