A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
piękna tęcza po każdym deszczu będzie się teraz tylko kojarzyć z jednym SZKODA
dzieci do szkoły już niedługo kolorowych kredek nie będą mogły nosić bo będzie to oznaka lewactwa będą pudełka po dwie czarno-białe albo czerwono-białe albo czerwono-czerwońsze itd. ABSURDÓW ciąg dalszy
Bardzo dobry pomysł wspaniała impreza a w komentarzach tyle heytu
Świetna inicjatywa, miło patrzeć, że ludziom wciąż chce się działać mimo dużego oporu ze strony samych elblążan. Tak trzymać.
z tego co widać na zdjęciach to sami pracownicy tego przybytku w raz z rodzinami a reszta to ci którzy odbywają tam szkolenie też z rodzinami.