UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetna inicjatywa, miło patrzeć, że ludziom wciąż chce się działać mimo dużego oporu ze strony samych elblążan. Tak trzymać.
Świetna inicjatywa, miło patrzeć, że ludziom wciąż chce się działać mimo dużego oporu ze strony samych elblążan. Tak trzymać.