45
04.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiesniaczki.
(2020.07.05)
@abcd - Tutejsi to jakas zbieranina ze wschodu. Wot kultura wot narod. przykre to jest.
(2020.07.05)
A co alkoloh zaszkodzil ze samoloty widzi.
(2020.07.05)
Elblazanie nie zjednocza sie to niemozliwe.
(2020.07.05)

info

2  
  1
W Elblągu nie ma kanału tylko rzeka a zawodzie to dzielnica po drugiej stronie rzeki.
Art :) (2020.07.05)
@Barbi - Barbi sama jestes wirus
(2020.07.05)
@Art :) - Nie ma kanału? A wyspa spichrzów powstała może naturalnie? Ignorancie. ..
(2020.07.05)
Korona zbiera żniwo brawo głąby
QbeeQ (2020.07.05)

info

1  
  4
@Prawnik - Prawnik, a widziałeś ostatnio spotkania wyborcze. Więc co wolno wojewodzie. .. ? Dlaczego tam wolno a tu nie????
Xyzz (2020.07.05)
dużo tam kolorowych tęczy pewnie lewusy impreze organizowały
(2020.07.06)

info

0  
  0