A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiesniaczki.
A co alkoloh zaszkodzil ze samoloty widzi.
Elblazanie nie zjednocza sie to niemozliwe.
W Elblągu nie ma kanału tylko rzeka a zawodzie to dzielnica po drugiej stronie rzeki.
@Barbi - Barbi sama jestes wirus
@Art :) - Nie ma kanału? A wyspa spichrzów powstała może naturalnie? Ignorancie. ..
Korona zbiera żniwo brawo głąby
@Prawnik - Prawnik, a widziałeś ostatnio spotkania wyborcze. Więc co wolno wojewodzie. .. ? Dlaczego tam wolno a tu nie????
dużo tam kolorowych tęczy pewnie lewusy impreze organizowały