A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Avon sprzedaja gospodynie domowe. tak bylo i jest.
w duszy z tym wirusem, jak beda trupy to ludzie sami ze strachu sie ogarną, jak narazie nie ma tragedii
@Prawnik - Ty patrz lepiej co długopis i katotaliban na wiecach odpie. .la, ze Stanów wrócił a gdzie kwarantanna??? Ludzie biorą przykład z góry. .. ..
A to takiej jednej przedstawicielki siostrzeniec, podobno śpiewak ale coś cicho ostatnio, cos tam w Warszawie nagrał i lipa
@sport to zdrowie - Stać to się wygląda
A gdzie policja i mandaty ?
@PiSdeuszek - Trochę kultury i mniej nienawiści
No to sobie jedź. .
prawdziwa wies i dworusy tez sa.
@Smok - Ty nie pojedziesz bo czym.