A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy też słyszeliście dzisiaj samolot pani Stefanii?
O A tam wirus nie obowiązuje szok tyle dzieci
proszę isc do parku kajki na plac zabaw i zobaczyć ile tam
Normalnie mandat się należy od policji i sanepidu za organizację takiego zbiorowiska!!! Gdzie są służby??? Kto za to odpowie??? Dowody już są na załączonych zdjęciach. .
Zawodzianie powinni pamietac ze Wroblewski odcial ich od miasta zamykajac most dla aut i przez niego musza stac teraz w korkach na 2 pozostalych mostach wracajac z pracy.
@Tryton - Wirus nie przejdzie przez kanal dlatego nie ma go na zawodziu.
@Barbi - Nie prawda pan Premier mówił co innego.
Ja jeb*e, same grubasy co pewnie siedzą na socjalach. Jak można tak wyglądać???
A nie, przepraszam. Czarna jest spoko
Jedzcie do mikolajek olsztyna zero maseczek tam sa imprezy. u nas bartolini rzadzi bartlomiej herbu zielona pietruszka. mamma mia do uslug.