Wybrany wątek opinii

portel nie mieliscie ciekawszego zdjecia tylko pokazujecie czytelnikom posrednio faka, gdziescie sie chowali w Elblagu czyco ?
(2020.06.30)
jakbym powiedzial spier. .w komentarzu to mi cenzura zdjemie ale jak migowym to juz przejdzie?
(2020.06.30)
Powrót do komentarzy