UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja też ogarnięta u nas niesłychanie. Ponoć mieli go na oku już od dawien dawna bo Rafcio nigdy nie był Świętym Franciszkiem mówiąc delikatnie. Już od dawna ludzie wiedzieli, że Rafcio ma nielegalną klamkę i każdy wiedział, że prędzej czy później taki człowiek jak on jej użyje. Tak go mieli na oku.

Rozeznany