16
24.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co ty chcesz od policji ? Dla nich mandaty pod przykrywką bezpieczeństwa się liczą a nie realne zagrożenie. Długa prosta, teren zabudowany, mało budynków albo wcale i ważne żeby mandaty sadzić dla zaskoczonych a co tam centrum miasta, przejścia, skrzyżowania, tramwaj najbardziej oblegane i tam gdzie najwięcej wypadków w celu prewencji. ..
(2020.06.25)

info

0  
  0
Przepisy są przepisami i należy je przestrzegać wszędzie, czy to jakaś długa prosta albo mało zabudowań. Jak będziemy wszędzie przepisów przestrzegać to i mniej problemów i więcej kasy w kieszeni.
(2020.06.25)

info

0  
  0
Przepisy są przepisami, ale znaki też należy stawiać z głową a nie z jakiegoś widzimisie urzędasa.
(2020.06.26)

info

0  
  0
Są też przypadki że znaki zarośnięte daleko przed zabudowaniami, a policja ma miejsce do polepszenia statystyk.
(2020.06.26)

info

0  
  0
To wszystko, co piszecie jest bezcelowe, bo dla Ciebie znaki mogą się wydawać bezcelowe, ale dla mieszkańców, którzy mieszkają tuż koło drogi nie. Jeszcze raz zaznaczę, przestrzegaj przepisów a nie dopatrujesz się winy znaków czy też winy policji.
(2020.06.26)

info

0  
  0
No właśnie, bo wszyscy są winni tylko nie ci, co przepisy łamią, od cała filozofia !!!
(2020.06.26)

info

0  
  0