A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
co ty chcesz od policji ? Dla nich mandaty pod przykrywką bezpieczeństwa się liczą a nie realne zagrożenie. Długa prosta, teren zabudowany, mało budynków albo wcale i ważne żeby mandaty sadzić dla zaskoczonych a co tam centrum miasta, przejścia, skrzyżowania, tramwaj najbardziej oblegane i tam gdzie najwięcej wypadków w celu prewencji. ..
Przepisy są przepisami i należy je przestrzegać wszędzie, czy to jakaś długa prosta albo mało zabudowań. Jak będziemy wszędzie przepisów przestrzegać to i mniej problemów i więcej kasy w kieszeni.
Przepisy są przepisami, ale znaki też należy stawiać z głową a nie z jakiegoś widzimisie urzędasa.
Są też przypadki że znaki zarośnięte daleko przed zabudowaniami, a policja ma miejsce do polepszenia statystyk.
To wszystko, co piszecie jest bezcelowe, bo dla Ciebie znaki mogą się wydawać bezcelowe, ale dla mieszkańców, którzy mieszkają tuż koło drogi nie. Jeszcze raz zaznaczę, przestrzegaj przepisów a nie dopatrujesz się winy znaków czy też winy policji.
No właśnie, bo wszyscy są winni tylko nie ci, co przepisy łamią, od cała filozofia !!!