UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co ty chcesz od policji ? Dla nich mandaty pod przykrywką bezpieczeństwa się liczą a nie realne zagrożenie. Długa prosta, teren zabudowany, mało budynków albo wcale i ważne żeby mandaty sadzić dla zaskoczonych a co tam centrum miasta, przejścia, skrzyżowania, tramwaj najbardziej oblegane i tam gdzie najwięcej wypadków w celu prewencji. ..


Anuluj