UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wszystko, co piszecie jest bezcelowe, bo dla Ciebie znaki mogą się wydawać bezcelowe, ale dla mieszkańców, którzy mieszkają tuż koło drogi nie. Jeszcze raz zaznaczę, przestrzegaj przepisów a nie dopatrujesz się winy znaków czy też winy policji.


Anuluj