A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dla mnie ma znaczenie czy osoba ktora reprezentuje narod jest reprezentatywna w kwestii ogolnie przyjetych norm wspolzycia a on wchodzi wyborcom w d bez mydla i jeszcze ma z tego radoche
jak zobaczę jakiegoś LATARNIKA koło mojego dziecka to będzie musiał-a szukać szklarza
chciałbym być waszym zwolennikiem tęczowej rewolucji i w nocy będę się modlił aby mi "cip. .. "wyrosła pozostawiając oczywiście resztę no i ze dwa cycuchy by się przydały choć trzema nie pogardzę. Jak tak się stanie masz mój głos jak nie to matki natury nie oszukam i wtedy nie macie mojego głosu a wręcz przeciwnie
dopóki kościół się nie oczyści z pedofilii dopóty nie wygra z tęczową zarazą dolewając im wodę na młyn. Chroniąc swoich zwyrodnialców tworzą nowych z drugiej strony
Antyczna Grecja upadła oni też przejdą do lamusa
obetnijcie swoje genitalia skoro wam nie są potrzebne przyklejcie do czoła i udawajcie jednorożce zdobędziecie głos mojej małej córki która wierzy w takie rzeczy tzn w jednorożce i to wszystko
dobre hahaha
Biedroń na jednorożca by się nadał już prawie biały siwek plus długie włosy w dziurke z tyłu i MY LITTLE PONY pełną gębą
"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. "
@liberte - Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.