UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chciałbym być waszym zwolennikiem tęczowej rewolucji i w nocy będę się modlił aby mi "cip. .. "wyrosła pozostawiając oczywiście resztę no i ze dwa cycuchy by się przydały choć trzema nie pogardzę. Jak tak się stanie masz mój głos jak nie to matki natury nie oszukam i wtedy nie macie mojego głosu a wręcz przeciwnie