136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@tak to widzę - "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. "
Zzz (2020.06.24)
Masz kompleksy?
Zzz (2020.06.24)
Pokolenie płatków śniegu i co z tego mamy SAME BAŁWANY!
(2020.06.24)
Tu piszą chyba sami kulturalni i bogobojni katolicy ktorzy lezą krzyżem u rozpaslych księży, to jest dopiero obrzydliwe, az mdli wiedzac co robili dzieciakom
(2020.06.24)

info

8  
  6
idiota, i właśnie za takich dekli się człowiek musi wstydzić
(2020.06.24)
ciebie dymają od lat i jak widac pasuje ci to,
Stefsa (2020.06.24)
"Pokolenie płatków śniegu i co z tego mamy SAME BAŁWANY!"- Szanuj bliźniego swego, jak siebie samego. .pamiętasz może te słowa? Ci ludzie ŻADNEJ krzywdy Ci nie robią i nie zrobili.
(2020.06.24)
A co masz do ludzi z zespołem Downa? Krzywdę ci robią? Gorsi są? Gdzie twoja tolerancja dla innych? Ludzie z zespołem Downa są zazwyczaj bardzo ciepło nastawionymi osobami w stosunku do ludzi, są wrażliwi i empatyczni swoim wpisem zrobiłeś/ zrobiłaś im krzywdę bo wg tego wpisu są tylko błędem i ciężarem dla innych. Mam nadzieję że jesteś z siebie dumny/ dumna
Bamber (2020.06.24)
jestes chory, skoro ciągle myslisz tylko o seksie.
eyti7t (2020.06.24)
Nie mają tak wypranych mózgów-przecież nie są za pisss. Wtedy to już by była katastrofa.
fffffggggg (2020.06.24)