UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dla mnie ma znaczenie czy osoba ktora reprezentuje narod jest reprezentatywna w kwestii ogolnie przyjetych norm wspolzycia a on wchodzi wyborcom w d bez mydla i jeszcze ma z tego radoche


Anuluj