UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro on nic w Słupsku nie zrobił to co on dla Polski chce zrobić. Tak samo jak Trzaskowski też nic w Warszawie nie zrobił. Ścieki z Warszawy drugi raz do Wisły wpadają.
Skoro on nic w Słupsku nie zrobił to co on dla Polski chce zrobić. Tak samo jak Trzaskowski też nic w Warszawie nie zrobił. Ścieki z Warszawy drugi raz do Wisły wpadają.