A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pomijając naiwności kobiety 61 lat to jeszcze nie wiek żeby mieć problemy z pamięcią i ocena sytuacji, ale pomysłowość gościa to już mistrzostwo.
Buahahahaha. Jedyny lot samolotem z Belgii do Polski. .. z przesiadką w USA w Alabamie :DD Jakby powiedział, że jedyny lot z Warszawy do Gdańska z przesiadką w Tokio to też by pewno dała wiarę xD. Nie no ludzie, zrozumiałbym gdyby to była 93 letnia staruszka z demencją. Ale 61 lat??
@Bang - Pisowiewiec napiszę że porwalo go PO, a Ci na odwrot. ..
@Ja
Weźcie sobie do serca pewną prawdę: Nigdy nie pożyczajcie pieniędzy ludziom których krótko znacie. Jakichkolwiek, nawet skromnych kwot. Takie osoby chcą pożyczyć od was bo nie chcą oczywiście zadrzeć z osobami które znają i lubią dużo bardziej od was. Dlatego wolą pożyczyć i nie oddać komuś kogo mają w 4 literach. Łatwo rozpoznać jaki mają stosunek do nas świeżo poznani ludzie którzy niby chcą zostać przyjaciółmi. .. gdy chcą zaraz pożyczać pieniądze to od razu zerwijcie znajomość, bo dla takich osób będziecie nie kumplami tylko bankomatem. Aha, i nie dajcie się też nabierać na pożyczki na chore dzieci czy chorą matkę. Ściema stara jak świat.
naiwność i głupota ludzka nie zna granic bez komentaża
teraz będzie ostrożniejsza skoro przez 61 lat się tego nie nauczyła
wywala sie na wierzch historie, ludzi bez nazwisk, bez zawodu bez tego ile zarabiaja, robi ze starszych ludzi naiwnych idiotow, taki obraz kreuja media, a tak to sieja dezinformacje, zero faktow kto tylko jakies magiczne 60-latka, tomzoesz byc ty, zastraszanie i nic wiecej, a kto wie moze na koncie ma miliony a te marne 90 tysiecy to machnie na nie reką, jak politycy nas okradają to nie ma bata tylk oprzy wyborach wszyscy pieją ze sie samolotem jeden z drugim bujal po polsce z naszych podatkow itd, napiszcie lepei jartykul czy bedzie jutro padac zcy jednak przejdzie bokiem do tego samego sie sprowadzaja te wasze newsy
takim ludziom trzeba odebrać prawa wyborcze, to nie moze tak być aby skończona kr. etynka decydowała o losie normalnych ludzi i jej głos miał devydować k życiu notmalnie myślących ludzi? to jest paranoja
Do przedmówcy-. Nie zgadzam się. Bardzo dobre artykuły, bo może to wpłynie jakoś na wyobraźnie ludzi, że trzeba zawsze uważać i jakimi ludzie potrafią być manipulatorami i oszustami niektórzy. I ile można stracić.
@Dodaj - Coś w tym jest. Prawa wyborcze powinny być dla ludzi z conajmniej maturą i bez żółtych papierów, bez zdiagnozowanej choroby psychicznej.