UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Buahahahaha. Jedyny lot samolotem z Belgii do Polski. .. z przesiadką w USA w Alabamie :DD Jakby powiedział, że jedyny lot z Warszawy do Gdańska z przesiadką w Tokio to też by pewno dała wiarę xD. Nie no ludzie, zrozumiałbym gdyby to była 93 letnia staruszka z demencją. Ale 61 lat??

StefanK

Anuluj