UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do przedmówcy-. Nie zgadzam się. Bardzo dobre artykuły, bo może to wpłynie jakoś na wyobraźnie ludzi, że trzeba zawsze uważać i jakimi ludzie potrafią być manipulatorami i oszustami niektórzy. I ile można stracić.

Gosc

Anuluj