UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wywala sie na wierzch historie, ludzi bez nazwisk, bez zawodu bez tego ile zarabiaja, robi ze starszych ludzi naiwnych idiotow, taki obraz kreuja media, a tak to sieja dezinformacje, zero faktow kto tylko jakies magiczne 60-latka, tomzoesz byc ty, zastraszanie i nic wiecej, a kto wie moze na koncie ma miliony a te marne 90 tysiecy to machnie na nie reką, jak politycy nas okradają to nie ma bata tylk oprzy wyborach wszyscy pieją ze sie samolotem jeden z drugim bujal po polsce z naszych podatkow itd, napiszcie lepei jartykul czy bedzie jutro padac zcy jednak przejdzie bokiem do tego samego sie sprowadzaja te wasze newsy


Anuluj