64
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
smród brud tyfus dżuma kiła
(2020.06.20)

info

0  
  0
@Szajba - Hahaha w Tolkmicku są najlepsze :D
Głupio pytasz (2020.06.20)
Również widziałam pełno zdechlych ryb. Właśnie na plaży w Kadynach. Wyglądało to tak, jakby ktoś raził je prądem. Były tam okonie, sandacze, leszcze itd. niektóre były naprawdę duże. Całe plażę.
(2020.06.21)

info

1  
  0
@ApelMistrz - Czemu nie interweniujecie co roku, kiedy wywali ryby w portach? Pewnie teraz wina przekopu!
hanysiak (2020.06.22)