A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
smród brud tyfus dżuma kiła
@Szajba - Hahaha w Tolkmicku są najlepsze :D
Również widziałam pełno zdechlych ryb. Właśnie na plaży w Kadynach. Wyglądało to tak, jakby ktoś raził je prądem. Były tam okonie, sandacze, leszcze itd. niektóre były naprawdę duże. Całe plażę.
@ApelMistrz - Czemu nie interweniujecie co roku, kiedy wywali ryby w portach? Pewnie teraz wina przekopu!