UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem to ścieki z Warszawy dopłyneły do nas i się rozlały po wszystkich kanałach już możemy być wdzięczni a to dopiero początek. .. .wiemy kto tam jest prezydentem

Bocian

Anuluj