UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem to ścieki z Warszawy dopłyneły do nas i się rozlały po wszystkich kanałach już możemy być wdzięczni a to dopiero początek. .. .wiemy kto tam jest prezydentem
Bocian
A moim zdaniem to ścieki z Warszawy dopłyneły do nas i się rozlały po wszystkich kanałach już możemy być wdzięczni a to dopiero początek. .. .wiemy kto tam jest prezydentem
Bocian