UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorsze jest to, że przez jakiś procent patafianów i patafianek, przez ich wybryki zostają potem nałożone na resztę społeczeństwa różne obostrzenia. Na ulicy zainstalują muldy, zrobią ograniczenia prędkości do np 40 itd. Tak jest w wielu innych dziedzinach życia. Przez złodziei, wchodzę do sklepu, np Rosman i sam czuję się jak złodziej, kamery, lustra, i jeszcze jakis gostek chodzi za mną między półkami. .. .
AlojzyMP.