UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Idę sobie dzisiaj na Nowe Pole na spacerek z dzieckiem i tak się wystraszyłem, że hej, mówię Matko Bosko co to się staneło się ojej piorun pier. .. .. ł a co tu staneło się, przecież wczoraj tu Lotniska nie było tylko same działki i tak się wystraszyłem, że hej

działkowiec - bombowiec