UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lajman - Proszę publicznie nie używać elbląskiego ulicznego slangu bo to kompromituje normalnych mieszkańców tego miasta a kilku jeszcze jeszcze pozostało.


Anuluj