Wybrany wątek opinii

Gdyby kontynuowano politykę Stefana Batorego, o której wspomina ta gwiazda TVNu, Elbląg byłby pierwszy portem RP, żadna Gdynia nie byłaby potrzebna, a Gdańsk zostałby daleko w tyle, Zalew daje bezpieczne schronienie jednostkom pływającym wystarczy wpompować tu nie 2mld, a kwotę na miarę tego nowego Centralnego Portu Komunikacyjnego. Kopać, i jeszcze raz kopać, jak najszerzej i, jak najgłębiej!
(2020.06.14)
portem dla poduszkowcow
(2020.06.14)
Powrót do komentarzy