UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałem na Ciebie głosować, jednak teraz wolę Dudę chociaż to marionetka. Dobrze że nie żyliście w czasach budowy kanału Panamskiego

Elblążanin123

Anuluj