UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem na Ciebie głosować, jednak teraz wolę Dudę chociaż to marionetka. Dobrze że nie żyliście w czasach budowy kanału Panamskiego
Elblążanin123
Miałem na Ciebie głosować, jednak teraz wolę Dudę chociaż to marionetka. Dobrze że nie żyliście w czasach budowy kanału Panamskiego
Elblążanin123