UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę, że muszę sobie odpowiedzieć. Otóż ten punkt dalej jest oficjalnym najniższym punktem w Polsce. Zmiany jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będzie, bo niby badają czy depresja w Marzęcinie jest pochodzenia naturalnego.

prof. Ciekawski