UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Tutaj znajduje się depresja 1,8 m p. p. m. , która przez wiele lat uznawana była za najniżej położony punkt Polski. ". Pytanie do autora (ki): dlaczego "była"?
prof.ciekawski
"Tutaj znajduje się depresja 1,8 m p. p. m. , która przez wiele lat uznawana była za najniżej położony punkt Polski. ". Pytanie do autora (ki): dlaczego "była"?
prof.ciekawski