UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Tutaj znajduje się depresja 1,8 m p. p. m. , która przez wiele lat uznawana była za najniżej położony punkt Polski. ". Pytanie do autora (ki): dlaczego "była"?

prof.ciekawski

Anuluj