A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pochód tępych nie doszedł do skutku? A to pech.
Boże ciało Komasy i wszystko jasne. Jak będą śpiewać "od PiSu i wojny chroń nas Panie. .. ."to się może przekonam. Hej !
@Mater Dej.
Tylko wiedzieć trzeba, że pasterze opuścili swoje owce. Pod hasłem koronawirus odebrano stada, uwięziono, zagnano do innych zagród. Kto inny je pasie i strzyże. Duchowni - pasterze stali się głusi na płacz owiec, nie ruszyli na poszukiwanie. Nie jednej zagubionej lecz stada. Zaszyli się w swoich bacówkach, wyglądając jedynie zza firanki, myśląc, że są niewidoczni. Owce mają już nowych pasterzy. Kto inny je pasie na swoich łąkach i strzyże. Czas pasterzu, byś poszukał sobie nowego zajęcia. Zabrano ci stado, zabiorą i łąki.
@Kaczor - Myślałem że już pozamykali wszystkie sklepy z dopalaczami, a jednak masz skąd brać towar.
@Jamaleg - a skladanie ofiar z ludzi jest ok?
Jesteś głupi ja stary kalosz wspomnij kiedyś moje słowa jak będziesz umierał zapragniesz Boga brzydzę sie tobą
pamiętaj jak dosięgnie cię jakaś tragedia rodzinna wspomnisz o Bogu
to wiara naszych ojców której i ty się wychowałeś wyzywając katolików wyzywasz również swoją matkę która cię urodziła tzn według ciebie była tępa i głupia i zacofana i urodziła takiego wielkiego myśliciela
@Jamaleg - własnie gdybyś nie brał dopalaczy może w tym pustym łubie by sie tak nie poprzewracało a tak jesteś dnen dna
@Kaczor - Moi rodzice nie wierzyli w te pierdoły