Wybrany wątek opinii
Normalność to pełna akceptacja zjawisk wpisanych w tradycję. To akceptacja wszystkiego, co towarzyszy narodowi od tysiąclecia. I wszelkie ograniczenia tychże są najzwyczajniej w świecie niedopuszczalne.
Do moderacji
Odpowiedz
17
17
A mordowanie pogan w imię chrystjanizacji polski, świata wg ciebie było ok?
Do moderacji
Odpowiedz
19
8
Mam nadzieję, że tylko Ty tak uważasz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Też tak uważam
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
700 lat to nie tysiąclecia
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Jamaleg - a skladanie ofiar z ludzi jest ok?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1