UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko wiedzieć trzeba, że pasterze opuścili swoje owce. Pod hasłem koronawirus odebrano stada, uwięziono, zagnano do innych zagród. Kto inny je pasie i strzyże. Duchowni - pasterze stali się głusi na płacz owiec, nie ruszyli na poszukiwanie. Nie jednej zagubionej lecz stada. Zaszyli się w swoich bacówkach, wyglądając jedynie zza firanki, myśląc, że są niewidoczni. Owce mają już nowych pasterzy. Kto inny je pasie na swoich łąkach i strzyże. Czas pasterzu, byś poszukał sobie nowego zajęcia. Zabrano ci stado, zabiorą i łąki.
Blumenbauer