A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja bym go oferował zapyziałym urzędasom
Mała korekta, Goplanica to Teren Parku Krajobrazowego Wysoczyzna elbląska. Rezerwat Buki Wysoczyzna Elbląskiej to okolice Kadyn 😉
Absolutna PRAWDA
@fghh - Do którego prezydenta?
@pampi-ZAWADA - Trochę krótka ta trasa; )
Wladze sie zmieniaja? W Elblagu, z krotka przerwa rzadzi POPSLSLD!
Ta sciezka rowerowa na fromborskiej od ul. ogolnej do granicy bielan to jakas kpina i plucie w twarz rowerzystom. jest tak waska ze ledwo miesci sie tam jeden rower. Jak maja sie tam minac dwa rowery? sciezka jest szerokosci dwoch plyt chodnikowych, na dodatek niczym nie oddzielona od pieszcyh ktorzy po tym spaceruja z dziecmi, psami, wozkami itd. wroblewski ty nierobie partacki, wez sie do roboty. wszedzie widac kicz i bylejakosc wladz miejskich.
@korba666 - To nie wiesz co robić ? Dryndasz dzwonkiem na tych łotrów pieszych i w pełnym pędzie mijasz ich o milimetry. Nic nowego chyba ?
mijam kombajnem i nie płaczę