UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta sciezka rowerowa na fromborskiej od ul. ogolnej do granicy bielan to jakas kpina i plucie w twarz rowerzystom. jest tak waska ze ledwo miesci sie tam jeden rower. Jak maja sie tam minac dwa rowery? sciezka jest szerokosci dwoch plyt chodnikowych, na dodatek niczym nie oddzielona od pieszcyh ktorzy po tym spaceruja z dziecmi, psami, wozkami itd. wroblewski ty nierobie partacki, wez sie do roboty. wszedzie widac kicz i bylejakosc wladz miejskich.

korba666