Wybrany wątek opinii

Ta sciezka rowerowa na fromborskiej od ul. ogolnej do granicy bielan to jakas kpina i plucie w twarz rowerzystom. jest tak waska ze ledwo miesci sie tam jeden rower. Jak maja sie tam minac dwa rowery? sciezka jest szerokosci dwoch plyt chodnikowych, na dodatek niczym nie oddzielona od pieszcyh ktorzy po tym spaceruja z dziecmi, psami, wozkami itd. wroblewski ty nierobie partacki, wez sie do roboty. wszedzie widac kicz i bylejakosc wladz miejskich.
korba666 (2020.06.08)
@korba666 - To nie wiesz co robić ? Dryndasz dzwonkiem na tych łotrów pieszych i w pełnym pędzie mijasz ich o milimetry. Nic nowego chyba ?
(2020.06.08)
Powrót do komentarzy