Wybrany wątek opinii

Bardzo fajna trasa, ale w artykule brak chociazby podania jej dlugości w km i orientacyjnego czasu przejazdu. Elblag ma naprawdę świetne polożenie i piekne okolice, ale niestety malo i nieumiejetnie rozreklamowane turystycznie co jest winą kolejnych władz miasta i okolicznych miejscowości, nie mówiąc już o radnych i poslach. Gdyby bylo innaczej droga nad Zalewem z Tolkmicka do Fromborka już dawno by funkcjonowala, miedzy Gorą Chrobrego, a Gęsia dzialalaby kolejka linowa, a na wspomnianym Chrobrym stalby Zajazd z tarasem widokowym, gdzie elblązanie spotykaliby się w weekendy na obiadach rodzinnych. Niestety Elbląg i okolice to przyklad niewykorzystanych szans, Może przekop coś tu zmieni w co raczej wątpię, bo ludzie decyzyjni niestety nie ci na jakich Nasze Miasto zasługuje.
(2020.06.07)
Władze się zmieniają a Departament Turystyki nie zmienia się i konsekwentnie ma gdzieś turystykę i rekreację
(2020.06.07)
nic nie potrafią jełopy, za co się wezmą to w g. .. o się obraca, kiedy wreszcie zrobią z nimi porządek?
(2020.06.07)
Długość trasy to jakieś 14 km. Trasa jest ciut pod górkę. Na piechotę 2h. 30 min.
(2020.06.07)
Absolutna PRAWDA
ZElbląga (2020.06.07)
Wladze sie zmieniaja? W Elblagu, z krotka przerwa rzadzi POPSLSLD!
(2020.06.08)
Powrót do komentarzy