UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W związku z pogłębiającym się niżem demograficznym nie można utrzymywać szkół które nie maja odpowiedniej liczby uczniów. To jest miasto a nie wiejska, rozległa za gmina więc łatwo jest tak zorganizować placówki oświatowe aby w odpowiedni sposób rozmieścić dzieci w pozostałych placówkach. Dlatego w okresie najbliższego półrocza wszystkie placówki oświatowe powinny zostać poddane standaryzacji razem z kuratorium i wydziałem oświaty aby opracować program rozwoju elbląskiej oświaty w perspektywie najbliższych 10 lat. Bo dziś ten program obejmuje okres od budżetu do budżetu.