UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko ze dzis masz niż a za dwa trzy lata bedzie wyż demograficzny i bedzie zamiast 400 dzieci 1500 i co wtedy????? Nowa szkole Tobie wybudują????? Z czego????? Kpina!!!!! Ta szkola byla jest i bedzie potrzebna zwlaszcza na tak wielkim osiedlu Zawada!!!


Anuluj