UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moze chodzi o Marie Dabrowska, tez mi raz wyjechala, ale z prawej, to przez piec lat nie moglem sie pozbierac. Aut francuzkich nie lubie, milosc tak, ale co z tego jak Maria ma juz innego.
Moze chodzi o Marie Dabrowska, tez mi raz wyjechala, ale z prawej, to przez piec lat nie moglem sie pozbierac. Aut francuzkich nie lubie, milosc tak, ale co z tego jak Maria ma juz innego.