UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby tego świata nie zamieszkiwali ludzie, o ile świat byłby piękniejszy i znośniejszy. A tak męcz się człowieku do zas. .. Do samej śmierci.
Gdyby tego świata nie zamieszkiwali ludzie, o ile świat byłby piękniejszy i znośniejszy. A tak męcz się człowieku do zas. .. Do samej śmierci.