UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby tego świata nie zamieszkiwali ludzie, o ile świat byłby piękniejszy i znośniejszy. A tak męcz się człowieku do zas. .. Do samej śmierci.


Anuluj